Tο τμήμα Ανθρωπίνου Δυναμικού της INTRASOFT International προσκαλεί τους φοιτητές του Τμήματος Ψηφιακών Συστημάτων (ΤΨΣ) στο online event που διοργανώνει με τίτλο:

INTRASOFT MEETS UNIVERSITIES
«Season 2 Episode 1: Front End Development!».

Το event προσφέρει στους φοιτητές του ΤΨΣ την ευκαιρία να συναναστραφούν με επαγγελματίες υψηλής κατάρτισης σχετικά με θέματα front-end development, και να αποκτήσουν γνώση για πρακτικές εφαρμογές της JavaScript και τριών frameworks της, React.js, Vue.js και Angular.js.

Εισηγητές στο εκπαιδευτικό session θα είναι Software Engineers της INRASOFT International και η εγγραφή στο session είναι δωρεάν. Το session θα είναι διαδραστικό ώστε οι συμμετέχοντες να αλληλεπιδράσουν ενεργά με τους εισηγητές, ενώ στο τέλος θα ακολουθήσει quiz με έπαθλο.

Θεματική Ενότητα: Front-End Development
Τοποθεσία: Online in Zoom
Γλώσσα: Ελληνικά
Ημερομηνία: Δευτέρα, 15 Νοεμβρίου 2021