Εξ Αποστάσεως Ομαδικό Εργαστήριο: «Διαμορφώνοντας Επαγγελματικό Προφίλ στο LinkedIn»

από | 2022-Δεκ-13 | 1ης Σελίδας, Εκδηλώσεις-Δραστηριότητες, Φοιτητικά

Το Τμήμα Ψηφιακών Συστημάτων σε συνεργασία με το ΙΝΕ ΓΣΕΕ προγραμματίζει ένα δωρεάν  εξ αποστάσεως εργαστήριο για τους φοιτήτές. Πιο συγκεκριμένα, το εργαστήριο με τίτλο «Διαμορφώνοντας Επαγγελματικό Προφίλ στο LinkedIn»  θα διεξαχθεί online διατηρώντας ωστόσο τον βιωματικό του χαρακτήρα και στοχεύει στην κατανόηση των δυνατοτήτων της πλατφόρμας, στην κατασκευή προσωπικής σελίδας και στην εκμάθηση χρήσης του εργαλείου.

Η ημερομηνία και η ώρα του Εργαστηρίου είναι η ακόλουθη:

Τίτλος Εργαστηρίου: Διαμορφώνοντας Επαγγελματικό Προφίλ στο LinkedIn
Ημερομηνία/Ώρα: Δευτέρα, 19-12-2022, 17:00-19:00
Χώρος: Διαδικτυακά (Zoom)

Το εν λόγω εργαστήριο θα υλοποιηθεί μέσω της πλατφόρμας Zoom, σε ασφαλές διαδικτυακό περιβάλλον. Για την παρακολούθηση του εργαστηρίου δεν απαιτείται εγγραφή στην πλατφόρμα Zoom, ενώ η χρήση της μπορεί να γίνει με την κάμερα και το μικρόφωνο από υπολογιστή, κινητό ή tablet.

Η συμμετοχή στο εργαστήριο είναι δωρεάν.

Ο μέγιστος αριθμός συμμετεχόντων είναι 20 άτομα ανά εργαστήριο ενώ προτεραιότητα έχουν οι φοιτητές μεγαλύτερων εξαμήνων. Σε περίπτωση μεγάλης συμμετοχής και κάλυψης των προαναφερόμενων θέσεων, το εργαστήριο θα επαναληφθεί σε κοντινή ημερομηνία.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να δηλώσουν συμμετοχή στο εργαστήριο στον παρακάτω σύνδεσμο:

—————————————————