Εκδήλωση στο ΤΨΣ από το Κέντρο Ψηφιακού Μετασχηματισμού της Cisco

από | 2023-Μάι-26 | 1ης Σελίδας, Εκδηλώσεις-Δραστηριότητες, Φοιτητικά

Την Πέμπτη 1/6 και ώρα 13.00, στο Μεγάλο Αμφιθέατρο του ΤΨΣ, θα πραγματοποιηθεί διαδικτυακή παρουσίαση από το Διεθνές Κέντρο Ψηφιακού Μετασχηματισμού και Ψηφιακών Δεξιοτήτων της Cisco, φορέας με τον οποίο το ΤΨΣ έχει υπογράψει μνημόνιο συνεργασίας. Ο τίτλος της παρουσίασης είναι:

Οι Εφαρμοσμένες Καινοτόμες Ψηφιακές Λύσεις
οδηγούν στον Ψηφιακό Μετασχηματισμό

Θα γίνει σύντομη παρουσίαση του σκοπού, των έργων και των δράσεων του Κέντρου Ψηφιακού Μετασχηματισμού, καθώς και παρουσίαση υλοποιημένων καινοτόμων ψηφιακών λύσεων που είναι διαθέσιμες προς επίδειξη στο Κέντρο και έχουν γίνει με την υποστήριξη  της Cisco και την βοήθεια συνεργατών.

Δίνεται και η δυνατότητα εξ αποστάσεως παρακολούθησης μέσω Webex από τη διεύθυνση:

Meeting number (access code): 2554 846 4308
Meeting password: 3MBnRTZVR93

Καλούνται όλοι οι φοιτητές  του ΤΨΣ (προπτυχιακοί/μεταπτυχιακοί/διδακτορικοί), καθώς και τα μέλη ΔΕΠ/ΕΔΙΠ/ΕΤΕΠ να παραβρεθούν.