Τελετή Ορκωμοσίας Πτυχιούχων (Δεκ-2023) του Τμ. Ψηφιακών Συστημάτων

από | 2023-Δεκ-20 | 1ης Σελίδας, Εκδηλώσεις-Δραστηριότητες

Στο αμφιθέατρο του Τμήματος, την Πέμπτη 7 Δεκεμβρίου 2023,  πραγματοποιήθηκε η (2η) τελετή ορκωμοσίας των νέων πτυχιούχων του Τμήματος Ψηφιακών Συστημάτων της Σχολής Τεχνολογίας του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας.

Στην εκδήλωση παρευρέθηκε ο Αντιπρύτανης Έρευνας και Καινοτομίας του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, Καθηγητής κ. Ιωάννης Στεφανίδης, ο οποίος συνεχάρη τους πτυχιούχους και χαιρέτησε την εκδήλωση εκ μέρους του Πρύτανη και της Διοίκησης του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας.

Τους πτυχιούχους του Τμήματος και τους γονείς τους, συνεχάρη επίσης ο Πρόεδρος του Τμήματος Ψηφιακών Συστημάτων, Καθηγητής κ. Βασίλης Γερογιάννης, ο οποίος στην ομιλία του τόνισε ιδιαίτερα τις εξαιρετικές επαγγελματικές προοπτικές και τις δυνατότητες των πτυχιούχων του Τμήματος.

Παρόντες ήταν οι Καθηγητές και το Διοικητικό προσωπικό του Τμήματος.

Όλοι ευχήθηκαν στους νέους πτυχιούχους μας υγεία, δύναμη και καλή σταδιοδρομία!