Χριστουγεννιάτικη Γιορτή στο Τμήμα Ψηφιακών Συστημάτων του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας

από | 2023-Δεκ-21 | 1ης Σελίδας, Εκδηλώσεις-Δραστηριότητες

Όπως κάθε χρόνο, έτσι και φέτος, την Τετάρτη 20/12/2023, το Τμήμα Ψηφιακών Συστημάτων του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας διοργάνωσε μια όμορφη Χριστουγεννιάτικη γιορτή.

Στο Χριστουγεννιάτικο πάρτυ, οι καθηγητές, τα μέλη του διοικητικού/τεχνικού προσωπικού και οι φοιτητές του Τμήματος Ψηφιακών Συστημάτων, καθώς και μέλη της ακαδημαϊκής κοινότητας του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, αντάλλαξαν ευχές για τα Χριστούγεννα και για το νέο έτος.

Εκτός από τις ευχές, το Χριστουγεννιάτικο πάρτυ είχε βέβαια και μουσική, χορό και πολύ κέφι!

Ευχόμαστε σε όλους Καλά Χριστούγεννα και Ευτυχισμένο το 2024, με Υγεία, Ειρήνη, Αγάπη, Χαρά και Δημιουργικότητα!