Μαθήματα Προγράμματος Παιδαγωγικής και Διδακτικής Επάρκειας

από | 2024-Μαρ-12 | 1ης Σελίδας, Φοιτητικά

Τα Μαθήματα του Προγράμματος Παιδαγωγικής και Διδακτικής Επάρκειας του Τμήματος προσφέρονται στα εξάμηνα σπουδών 6, 7 και 8. Στην ιστοσελίδα του Τμήματος (https://ds.uth.gr/pedagogical-and-teaching-adequacy/) θα βρείτε περισσότερες πληροφορίες για το Πρόγραμμα.

Καλούμε τους/τις φοιτητές/τριες που φοιτούν στα εξάμηνα 6 και 8 και ενδιαφέρονται να παρακολουθήσουν το Πρόγραμμα Μαθημάτων της Παιδαγωγικής και Διδακτικής Επάρκειας, να υποβάλουν έως 31-03–2024, αποκλειστικά ηλεκτρονικά στη Γραμματεία (g-ds@uth.gr) αίτηση/δήλωση για τα μαθήματα που προσφέρονται στο Εαρινό Εξάμηνο (Ε.Ε.).

Επισημαίνεται ότι οι φοιτητές/τριες που φοιτούν στο 8ο εξαμ. μπορούν να δηλώσουν τα μαθήματα και των δύο (2) εξαμήνων.

Η Γραμματεία θα προχωρήσει στη δήλωση των μαθημάτων στο ηλεκτρονικό σύστημα.

Διευκρινίζεται ότι για τα μαθήματα του Προγράμματος δεν προσφέρονται συγγράμματα μέσω της υπηρεσίας «ΕΥΔΟΞΟΣ».

Από τη Γραμματεία