Ορκωμοσία Πτυχιούχων (Απρ-2024) – Τμ. Ψηφιακών Συστημάτων

από | 2024-Μάι-26 | 1ης Σελίδας, Εκδηλώσεις-Δραστηριότητες, Φοιτητικά

Την Πέμπτη 4 Απριλίου 2024 πραγματοποιήθηκε η 3η τελετή ορκωμοσίας των πτυχιούχων του Τμήματος Ψηφιακών Συστημάτων, της Σχολής Τεχνολογίας του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας. Η εκδήλωση έλαβε χώρα στο κεντρικό αμφιθέατρο του κτιρίου των Τμημάτων Ψηφιακών Συστημάτων & Διοίκησης Επιχειρήσεων.

Στην εκδήλωση απηύθυναν χαιρετισμό και συνεχάρησαν τους πτυχιούχους ο Αντιπρύτανης Οικονομικών και Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, Καθηγητής κ. Ευθύμιος Προβίδας, και ο Κοσμήτορας της Σχολής Τεχνολογίας, Καθηγητής κ. Βασίλειος Νταφόπουλος.

Τους πτυχιούχους του Τμήματος και τις οικογένειες τους, συνεχάρη επίσης ο Πρόεδρος του Τμήματος Ψηφιακών Συστημάτων, Καθηγητής κ. Βασίλης Γερογιάννης, ο οποίος στην ομιλία του τόνισε τις εξαιρετικές επαγγελματικές προοπτικές των πτυχιούχων του Τμήματος.

Στην εκδήλωση παρέστησαν οι Καθηγητές και τα μέλη του Διοικητικού προσωπικού του Τμήματος.

Όλοι μας ευχόμαστε στους νέους πτυχιούχους μας υγεία, τύχη, και καλή σταδιοδρομία!