2η Παράταση υποβολής δικαιολογητικών Πρακτικής Άσκησης

από | 2024-Μάι-17 | 1ης Σελίδας, Πρακτική Άσκηση, Φοιτητικά

ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΣ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΕΓΓΡΑΦΗΣ – ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΚΑΙ ΚΑΡΤΕΛΑΣ ΠΑ

Για όλους τους φοιτητές του Τμήματος που βρίσκονται στη λίστα με τους επιτυχόντες και επιθυμούν η Πρακτική τους Άσκηση να ξεκινήσει από 01-07-2024, η προθεσμία συμπλήρωσης μέσω του «Δελτίου Πρακτικής Άσκησης»
a) της «Εγγραφής»,
b) της ανάρτησης των δικαιολογητικών, ανεξαρτήτως διαστήματος διεξαγωγής της Πρακτικής Άσκησης, και
c) της «Καρτέλας Πρακτικής» (δήλωση φορέα με Κωδικό Γκρουπ Θέσης από τον ΆΤΛΑ),

ΠΑΡΑΤΕΙΝΕΤΑΙ ως την Παρασκευή 24/5/2024 (21:00)

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!! ΔΕ ΘΑ ΔΟΘΕΙ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΤΑΣΗ

Συμβουλή: Στην παρούσα φάση δεν εξυπηρετεί να ψάχνετε στον ΑΤΛΑ ή να περιμένετε απαντήσεις σε email και CV που έχετε στείλει. Δεν υπάρχει χρόνος! Βρείτε εταιρίες πληροφορικής στα on-line ευρετήρια (π.χ. vrisko.gr) σε περιοχή που σας ενδιαφέρει, στείλτε email και ταυτόχρονα τηλεφωνείστε στη εταιρία για να πείτε ότι α) θέλετε να κάνετε ΠΑ και ότι β) το κόστος για την εταιρία θα είναι μηδενικό γιατί η θέση χρηματοδοτείται από το ΕΣΠΑ.