Το Τμήμα Ψηφιακών Συστημάτων της Σχολής Τεχνολογίας του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας καλεί τους ενδιαφερόμενους να υποβάλουν υποψηφιότητα για την παρακολούθηση του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών «Σύγχρονα Συστήματα Επικοινωνιών και Διαδίκτυο των Πραγμάτων – (ΜASTER OF SCIENCE IN MODERN COMMUNICATION SYSTEMS AND THE INTERNET OF THINGS)» για το ακαδημαϊκό έτος 2021-2022.
Οι ενδιαφερόμενοι θα βρούν όλες τις σχετικές πληροφορίες στον ιστότοπο του ΠΜΣ και στο συνημμένο PDF αρχείο.
![](https://ds.uth.gr/wp-content/uploads/2021/07/csiot-logo-512-gr.png)
![](https://ds.uth.gr/wp-content/uploads/2021/03/pdf-icon.png)