Διαδικτυακό forum του ΤΗΜΜΥ/ΠΘ με το ερευνητικό κέντρο SmartSat CRC (Αυστραλία)

από | 2021-Δεκ-8 | 1ης Σελίδας, Εκδηλώσεις-Δραστηριότητες, Φοιτητικά

Tο Τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών (ΤΗΜΜΥ) του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, σας προσκαλεί σε διαδικτυακό forum που διοργανώνει σε συνεργασία με το ερευνητικό κέντρο SmartSat CRC (Australia).

Στο συνημμένο θα βρείτε τη σχετική πρόσκληση για το διαδικτυακό φόρουμ που θα εκκινήσει τη συνεργασία με το ερευνητικό κέντρο SmartSat CRC (Australia), στις 15 Δεκεμβρίου 2021 και κατά το διάστημα 11.00 – 13.00 στο MS-Teams, με γλώσσα εργασίας την Αγγλική.

Επίσης στο συνημμένο θα βρείτε το σύνδεσμο της εκδήλωσης, το πρόγραμμα, και βιογραφικά στοιχεία των ομιλητών.

Στο φόρουμ έχει προσκληθεί ένα ευρύτερο του ΤΗΜΜΥ κοινό από την Αυστραλία και την Ελλάδα, που ενδιαφέρθηκε να συμμετέχει, και το οποίο περιλαμβάνει ακαδημαϊκούς, ερευνητές, φοιτητές, εκπροσώπους της βιομηχανίας, κ.α.

Ασπασία Δασκαλοπούλου
Επικ. Καθηγήτρια ΤΗΜΜΥ