Intrasoft Meets Universities #2

από | 2022-Ιαν-19 | Εκδηλώσεις-Δραστηριότητες, Φοιτητικά

Intrasoft meets Universities episodes επιστρέφουν το 2022 με το 2ο επεισόδιο τους με θέμα

“Back-end Development & Chatbots : things they will never tell you”

και θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 24/01 στις 18.00. Αυτό το episode θα προσφέρει την ευκαιρία συναναστροφής με επαγγελματίες υψηλής κατάρτισης σχετικά με το back-end development καθώς και τα μυστικά των Chatbots και στην εξέλιξη τους μέσω της τεχνητής νοημοσύνης και του machine learning.

Μπορείτε να παρακολουθήσετε το event με δωρεάν εγγραφή στον παρακάτω σύνδεσμο:

Θεματική Ενότητα: Back-End Development
Τοποθεσία: Online in Zoom
Γλώσσα: Ελληνικά
Ημερομηνία: Δευτέρα, 24 Ιανουαρίου
Ώρα: 18.00-19.30
Δωρεάν Εγγραφή: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_m5vP4IkESxGJW7yqAm-WUQ

Στο τέλος των παρουσιάσεων θα υπάρχει ένα fun quiz και εκείνος/η με τις περισσότερες σωστές και γρήγορες απαντήσεις θα κερδίσει ένα δώρο από την Intrasoft.

Υπενθυμίζεται το προηγούμενο σχετικό event καθώς και ο νικητής στο quiz εκείνου του διαγωνισμού που ήταν φοιτητής του ΤΨΣ.