Παρουσίαση Θέσεων Πρακτικής Άσκησης από Netcompany-Intrasoft

από | 2022-Μάι-24 | 1ης Σελίδας, Εκδηλώσεις-Δραστηριότητες, Φοιτητικά

Πραγματοποιήθηκε με επιτυχία (πάνω από 30 συμμετοχές φοιτητών) η παρουσίαση εκ μέρους της Netcompany-Intrasoft, για τις ευκαιρίες εκπόνησης Πρακτικής Άσκησης στην εταιρία. Η παρουσίαση έγινε στο πλαίσιο του συνεργασίας που ξεκίνησε το Τμήμα με την εταιρία, μέσω σχετικού Πρωτοκόλλου Συνεργασίας που υπογράφηκε πρόσφατα μεταξύ των δύο πλευρών.

Ευχαριστούμε θερμά τις κυρίες Κασσωτάκη Μαρία και Οικονομοπούλου Ιωάννα από πλευράς Netcompany-Intrasoft για την λεπτομερή παρουσίαση και τις διευκρινήσεις που έδωσαν στις ερωτήσεις των φοιτητών.

Το Τμήμα Ψηφιακών Συστημάτων φιλοδοξεί να δημιουργήσει ισχυρές σχέσεις συνεργασίας με εταιρίες του βεληνεκούς της Netcompany-Intrasoft, προς όφελος τόσο των φοιτητών όσο και του Τμήματος.

Το αρχείο της παρουσίασης