Πρόσκληση για Συμμετοχή Φοιτητή/τριας στην Ομάδα Εσωτερικής Αξιολόγησης του ΤΨΣ

από | 2022-Σεπ-3 | 1ης Σελίδας, Φοιτητικά

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για συμμετοχή στην Ομάδα Εσωτερικής Αξιολόγησης (ΟΜΕΑ) του ΤΨΣ

Ο Πρόεδρος του Τμήματος Ψηφιακών Συστημάτων (TΨΣ) Καθηγητής κ. Βασίλειος Γερογιάννης προσκαλεί τους/τις προπτυχιακούς/ες φοιτητές/τριες να εκδηλώσουν ενδιαφέρον για συμμετοχή στην Ομάδα Εσωτερικής Αξιολόγησης (ΟΜΕΑ) του ΤΨΣ.

Η ΟΜΕΑ του Τμήματος αποτελείται από τρεις καθηγητές και από έναν φοιτητή-τρια του Τμήματος. Είναι υπεύθυνη για την εφαρμογή των διαδικασιών για την εσωτερική αξιολόγηση του Τμήματος και συνεργάζεται με τη Μονάδα Διασφάλισης Ποιότητας (ΜΟΔΙΠ) του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας.

Ο/Η ενδιαφερόμενος/η φοιτητής/τρια θα πρέπει να στείλει, από τον ιδρυματικό του/της λογαριασμό (*@uth.gr), ηλεκτρονικό μήνυμα προς τη Γραμματεία του ΤΨΣ (g-ds@uth.gr) λέγοντας ότι ενδιαφέρεται να συμμετάσχει στην ΟΜΕΑ του Τμήματος και επισυνάπτοντας τρέχουσα αναλυτική βαθμολογία. Επιπλέον θια πρέπει να αναγράφεται το ονοματεπώνυμό του/της, ο αριθμός μητρώου, το εξάμηνο φοίτησης και ο αριθμός κινητού τηλεφώνου.

Οι δηλώσεις θα γίνονται δεκτές έως και 10 Σεπτεμβρίου 2022.