Δηλώσεις Μαθημάτων Παιδαγωγικής και Διδακτικής Επάρκειας

από | 2022-Οκτ-7 | 1ης Σελίδας, Φοιτητικά

Καλούνται οι φοιτητές/τριες του Τμήματος που έχουν επιτύχει στα 12 από τα 24 μαθήματα του Α΄ κύκλου σπουδών (1ο και 2ο έτος) και ενδιαφέρονται να παρακολουθήσουν το Πρόγραμμα Παιδαγωγικής και Διδακτικής Επάρκειας που προσφέρει το Τμήμα, να υποβάλουν αποκλειστικά ηλεκτρονικά στη Γραμματεία (g-ds@uth.gr) από 09-10-2022 έως και 16-10-2022, αίτηση/δήλωση για τα μαθήματα του 7ου εξ. του Προγράμματος:

• ΠΔΕ3 Εκπαιδευτική Ψυχολογία
  • ΠΔΕ4 Γενική Παιδαγωγική
  • ΠΔΕ5 Εκπαιδευτική Αξιολόγηση

Η Γραμματεία θα προχωρήσει στη δήλωση των τριών (3) μαθημάτων στο ηλεκτρονικό σύστημα.

Στην ιστοσελίδα του Τμήματος (https://ds.uth.gr/pedagogical-and-teaching-adequacy/) θα βρείτε πληροφορίες για το Πρόγραμμα Παιδαγωγικής και Διδακτικής Επάρκειας.

Επισημαίνουμε ότι για τα μαθήματα του προγράμματος δεν προσφέρονται συγγράμματα μέσω της υπηρεσίας «ΕΥΔΟΞΟΣ».

Από τη Γραμματεία του Τμήματος